Állásajánlataink

Dolgozz nálunk!

KERESSÜK ÚJ PHP FEJLESZTŐ KOLLÉGÁNKAT!

A Soulware Zrt. piacvezető a nyílt forráskódú CRM rendszerek bevezetésében, pénzintézeti, flottakezelő, média, egészségügyi és egyéb üzleti területeken. Fejlesztői csapatunkba hosszú távra, motivált, csapatjátékos munkatársunkat keresünk!

Feladatok

  • web alapú megoldások fejlesztése,
  • meglévő alkalmazások támogatása,
  • specifikáció alapján önálló munkavégzés,
  • együttműködés a munkatársakkal.

Az álláshoz tartozó szakmai elvárások:

  • PHP5+ OOP, MVC fejlesztői tapasztalat, és ennek megfelelő szemlélet
  • 1-3 év (backend) fejlesztői tapasztalat
  • Javascript, jQuery ismeretek
  • MySQL ismeretek
  • HTML5, CSS3 ismeretek
  • Webservice technológiák használatában szerzett jártasság (RESTful és SOAP)
  • Verziókövető rendszerekben való fejlesztésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Linux (Ubuntu) környezetben jártasság
  • Javascript keretrendszerben szerzett tapasztalat (ReactJS, ANGULAR, Vue.js.)
  • TWIG, Smarty
  • Bootstrap
  • Symfony
  • Docker

Amit mi nyújtunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • kellemes, modern irodai munkakörnyezet
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop és mobiltelefon)
  • tréning időszakot követően lehetőség a home office munkavégzésre
  • szakmai támogatás, segítőkész kollégák
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett főállású munkaviszony
  • tudásnak és tapasztalatnak megfelelő bérezés (fejlődési lehetőség)
  • cafeteria, utazási költség támogatása

Projektek, amiken dolgozunk

Az egyedi üzleti alkalmazásoktól a CRM rendszereken és Helpdesk megoldásokon át változatos típusú projektekben veszünk részt. Az ügyfél-projekteken kívül a sikeres jelentkező részt vehet belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.

Munkavégzés helye

  • Budapest XI.kerület

Önéletrajzodat az allas@soulware.hu e-mailcímre küldd el!

Az Önéletrajzok kezelésére vonatkozó adatkezelési tájékoztatót ide kattintva tudja elolvasni.